Zaloguj lub zarejestruj się 
mniejszypunktwidzenia

MniejszyPunktWidzenia.pl to miejsce, w którym możesz opisywać historie z życia Twojego dziecka. Możesz stworzyć swój profil i dodawać wszystkie opowieści, którymi chcesz się podzielić lub które chcesz zapamiętać. Opowieści zabawne, dziwne, przerażające lub w inny sposób nietypowe. Każdy z rodziców wie, jak często się one przytrafiają. Dzięki naszej stronie możesz je zachować i wracać do nich, kiedy tylko będziesz chciał(a). W przyszłości zamierzamy udostępnić możliwość wydrukowania książeczki z historiami. Pomyśl, jak wspaniała to będzie pamiątka, a może prezent dla dorosłego już dziecka? Jednocześnie tworzymy miejsce, w które można zaglądnąć, żeby zobaczyć jak niezwykły jest świat widziany oczami dziecka. Zapraszamy!

Dodane historie trafiają do poczekalni, a stamtąd, po zakceptowaniu przez administratora na stronę główną. Przy opisywaniu lub pisaniu komentarzy kieruj się nastepującymi zasadami:

1. Pisz poprawną polszczyzną. Dbaj o ortografię, styl i interpunkcję.
2. Nie przeklinaj, nie obrażaj nikogo.
3. Nie używaj nazw własnych, nazwisk, zastąp je skrótem lub pseudonimem.
4. Nie spamuj i nie reklamuj.
5. Jeśli chcesz opisać dwie historie, dodaj je jako osobne.
6. Nie pisz wielkimi literami, nie nadużywaj wykrzykników.

Zamieszczone teksty są sprawdzane przez administratora, który ma prawo je ocenzurować, a w przypadku naruszenia zasad - usunąć. Mimo to pamiętaj, że:

Użytkownik publikuje wszystkie treści na własną odpowiedzialność.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i publikowane komentarze a także za naruszenie przez użytkowników dóbr osobistych i praw autorskich.


AKTUALNOŚCI:


Startujemy!
TOP MIESIĄCA:


Kopiowanie wskazane za podaniem źródła.

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
Zamknij ostrzeżenie